BMW'NİZİ KIŞA HAZIRLAMAK İÇİN AĞAÇLI OTO’YA GELİN.

KAMPANYA BMW'NİZİ KIŞA HAZIRLAMAK İÇİN AĞAÇLI OTO’YA GELİN.

BMW'NİZİ KIŞA HAZIRLAMAK İÇİN AĞAÇLI OTO’YA GELİN.


BMW’nizin düzenli olarak bakımının yapılması optimum sürüşü ve güvenlik duygusunu garantiler ve sürüş keyfinize önemli katkıda bulunur. BMW otomobilinizi 15 Kasım 2020 tarihine kadar Ağaçlı Oto'ya getirin, tüm servis işlemlerinde, işçilikte %30 indirim avantajından faydalanın.

Detaylı bilgi için servis randevu formumuzu doldurabilirsiniz.


SERVİS RANDEVU FORMU.

Borusan Otomotiv Grubu'nun X
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover Ağaçlı Oto AU Otomotiv Badıllı Oto BemCar Bahçeşehir Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Vadi Burmot Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto MSC Otomotiv Musluoğlu Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol İzmir Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv
, bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını kabul ediyorum.

Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
Seçim yapmanız ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi ve size uygun kampanya çalışmaları yapabilmemizi sağlarken, seçim yapmamanız sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.

Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin, paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan özel kampanyalar için ileti göndermesini kabul ediyorum.

E-posta :

SMS/MMS :

Telefon :

(*) işareti olan alanlar zorunludur.

*Kampanya 15 Ekim - 15 Kasım 2020 tarihleri arasında BMW Yetkili Servisi Ağaçlı Oto'da geçerlidir. Kampanya diğer özel indirim ve avantajlarla birleştirilemez. Ağaçlı Oto kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapabilir.

AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW Ağaçlı Oto güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.
BMW'NİZİ KIŞA HAZIRLAMAK İÇİN AĞAÇLI OTO’YA GELİN.
BMW'NİZİ KIŞA HAZIRLAMAK İÇİN AĞAÇLI OTO’YA GELİN.

AĞAÇLI OTO.

Ankara Ümitköy BMW Yetkili Servisi

Eskişehir Yolu, Erler Mah. 2717. Sokak No:6/A - Etimesgut / Ankara

Servis : 0312 909 34 34
E-Posta (Servis) : iletisim@agacliotomotiv.com.tr
Çalışma Saatleri

Servis

H.içi : 08:30 - 18:00
Cmt : 09:00 - 15:00
Yol tarifi alın