Ağaçlı Oto

AĞAÇLI OTO.

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Ağaçlı Oto olarak, 43 yıllık otomotiv tecrübemizi ve bilgi birikimimizi değerli müşterilerimizin hizmetine sunmayı amaçlıyoruz. Ankara Etimesgut’ta bulunan servisimiz, beklentilerinize doğru ve hızlı bir şekilde cevap vererek otomobilinizin ihtiyaçlarını karşılar. Güvenli sürüş ve sürekli performans için orijinal yedek parça ve son teknolojiye sahip ekipman kullanır.

Alanında uzman kadromuzun teknik ve ürün eğitimlerini sürekli takip ederek profesyonel bir servis hizmetini garanti ederiz.

8.000 metrekarelik servis alanı ve 120 araçlık servis otoparkımız ile müşterilerimize ferah, otomobilinize ise verimli ve etkili bir hizmet sağlarız. Tesisimizde mekanik bakım, kaporta ve boya onarım, lastik değişimi ve saklama, oto kuaför, aksesuar montajı hizmetleri iş ortağı olmaksızın doğrudan Ağaçlı Oto personeli tarafından, %100 garantimiz altında sunulmaktadır. 20 adet lift ile günlük 80 araca hizmet verme kapasitesine sahip olan tesisimizde müşteri memnuniyeti odaklı yol yardım, vale hizmeti ve ikame araç ve müşteri servisi hizmetleri de sunmaktayız.

Ayrıca üretici standartlarında şase düzeltme, alüminyum onarımı ve boya hizmeti vermekteyiz. Kaporta & boya atölyemizde yer alan fırın ve astar kabinlerimiz son teknolojiye sahip BMW otomobilleriniz için yurtdışında özel olarak üretilmiştir.

AĞAÇLI OTO.

Ankara Ümitköy BMW Yetkili Servisi

Eskişehir Yolu, Erler Mah. 2717. Sokak No:6/A - Etimesgut / Ankara

Servis : 0312 909 34 34
E-Posta (Servis) : iletisim@agacliotomotiv.com.tr
Çalışma Saatleri

*BMW Yol Yardım Hattı'na haftanın 7 günü 24 saat 444 22 99'dan ulaşabilirsiniz. Acil Servisimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Yol tarifi alın