BMW’niz Her Zaman Bakımlı Kalsın.

Ağaçlı Oto’da Sunulan Oto Kuaför Hizmetleri.

BMW otomobilinizin oto kuaför işlemlerinde Ağaçlı Oto’nun üst düzey kalite ve uzmanlığına güvenebilirsiniz. Yenilikçi atölye teknolojileri ve servis teknisyenlerinin kapsamlı uzmanlığı ve üstün kalite standartlarını keşfedin. Size en uygun işlemleri seçin ve BMW’niz ile uzun yıllar sürecek sürüş keyfini deneyimleyin.

BASIC
 • Hava şartlarından kaynaklı solmalar.
 • Boyadaki parlaklık kaybı.
 • Çürüme ve paslanmaya karşı koruma.
PREMIUM (Basic +)
 • Yeni ve kullanılmış otomobillerde uzun süre kalıcı parlaklık.
 • Son derece dayanıklı ve kristal parlaklığında yüzey.
 • Güneş ışınları, asit yağmurları ve çözücülere karşı tam koruma.
 • Kış aylarında araç üzerinde oluşan buzlanma, yol yüzeyine uygulanan tuz ve kimyasallara karşı tam koruma.
 • Gerçek anlamda uzun süreli tam koruma.
 • Aracın uygun yıkanmasından sonra daha uzun süre temiz kalmasını sağlar.
EXCLUSIVE (Premium +)
 • Yıkama dışında bakım gerektirmez.
 • Kuş pisliği ve ağaç reçinesine karşı daha uzun süre koruma.
 • Yıkama makineleri, fırça ve temizlik ürünlerine karşı koruma.
 • Hidrophobic yapı.
 • Kir ve lekelerin yüzeye tutunamaması.
 • Kendini yenileme.
Seramik Kaplamalar 1 Yıl 2 Yıl 3 Yıl
Basic 1.935,00 TL
Premium 2.580,00 TL
Exlusive 3.250,00 TL

 

All In One
Seramik Kaplama , Ön Cam Su İtici (6 ayda bir ücretsiz yenileme) Alt Gövde Koruma / Ses Yalıtımı
Seramik Kaplamalar 1 Yıl 2 Yıl 3 Yıl
Basic 1.935,00 TL
Premium 2.580,00 TL
Exlusive 3.250,00 TL

Not: Seramik kaplama ürünleri 1, 2, 3 yıl olmak üzere sorunsuz şekilde garanti sunmaktadır. Bu süreler içerisinde herhangi bir ek bakıma ihtiyaç duymamaktadır. Aracın kaza, darbe gibi nedenlerle hasar görmesi, boyanması ve yüzeyin zımparalanması gibi uygulamalar garanti kapsamı dışındadır.

Alt gövdede ısı üretmeyen tüm aksam kaplanır. Alt gövde korozyona, yol sesine, yol yüzeyine uygulanan tuz ve kimyasallara karşı tam koruma, ısı, soğuk ve toza karşı izolasyon sağlar.

165,00 TL (Tek Seferlik Uygulama)

495,00 TL (6 Ayda Bir Ücretsiz Yenileme)

Ön cama uygulanır. Yağışlı havalarda ön camda oluşan damlacıkların tutunmasına engel olarak net bir görüş ve güvenli bir sürüş sağlar.

1.450,00 TL

LLUMAR ATR SERİSİ
 • Görünüm: Performanstan ödün vermez ve otomobilinize stil katar.
 • Isıyı engeller. Aracın içini serin ve konforlu kılar.
 • %99 UV Kalkanı: Cildinizi zararlı ışınlara karşı; otomobilinizin iç donanımını ise çatlamaya ve solmaya karşı korur.
 • LLUMAR yansımayı azaltmak ve sürücü konforunu arttırmak üzere görünmez bir kalkan oluşturur.
 • Yakıt verimliliği: LLUMAR otomobilinizin içini serin ve konforlu kılarken klima sisteminin yükünü azaltarak yakıt tasarrufu sağlar.
 • Daha fazla gizlilik: Siz ve değerli eşyalarınız için daha fazla gizlilik sunar.
 • Premium kalite garantisi. 10 yıl üretici firma ve 10 yıl da Ağaçlı Oto tarafından montaj ve işçilik garantisi sunulmaktadır.
STEK DYNOshield
 • DYNO eşsiz tasarımı ve mühendisliği sayesinde Dünya’da ilk su itici özelliğe ve aynı zamanda kendini yenileyebilme özelliğine sahip boya koruma filmidir.
 • Parlak, Mat, Cilalı, 3D Carbon görünüm seçenekleri.
 • Hidrophobic (İleri Derecede Su İtici) Anti kir, kolay kir temizleme.
 • DYNO Boya koruma filmleri sararmaya, solmaya, çatlamaya, kabarmaya karşı 10 yıl üretici firma ve firmamız tarafından da 10 yıl montaj ve işçilik garantisi sunmaktadır.
1 Numara 2 Numara 3 Numara
ATR 50 1.650,00 TL
ATR 35 1.650,00 TL
ATR 20 1.650,00 TL

 

Isı Koruması Işık Geçirgenliği UV Koruması
ATR 50 35% 55% 99%
ATR 35 44% 38% 99%
ATR 20 48% 26% 99%

STEK DYNOshield Kaput Filmi 1.935,00 TL

STEK DYNO SERISI ARAÇ KAPLAMA
14.750,00 TL
DYNOshield; SU İTİCİ- KENDİNİ YENİLER- TEMİZ & PARLAK GÖRÜNÜM
Üretimde başlayan üstün nano teknoloji sayesinde uygulandığı yüzeye eşsiz parlaklık sağlar. Su itici özelliği sayesinde kir tutmaz her daim parlak kalır
DYNOmatt; SU İTİCİ - KENDİNİ YENİLER-MAT GÖRÜNÜM
DYNOshield serisinin sunduğu tüm üzelliklere sahip ancak bir özelligi var ki uygulandığı yüzeye mat ve spor bir görünüm katar.
DYNOprism; SU İTİCİ - KENDİNİ YENİLER-SİMLİ GÖRÜNÜM
Aracın orijinal rengine, içerisinde bulunan moleküler yapısı sayesinde sim etkisi yaratır. Dahaparlak durmasını sağlar. Opak renklere metalik görünüm kazandınr.
DYNOcarbon; SU İTİCİ- KENDİNİ YENİLER -3D CARBON GÖRÜNÜM
STEK, Ürettiği son teknoloji. DYNOcarbon kullanılan ileri teknoloji sayesinde uygulandığı yüzeylere 3D Carbon görünümü sağlar.

Not: Aracın kaza, darbe gibi nedenlerle hasar görmesi, malzemenin sökülmesi, sürtmeden kaynaklı yırtılması garanti kapsamı dışındadır.

Otomobilin yüzeyinde zamanla, yanlış yapılan yıkama ve hava şartlarından kaynaklı kılcal çizilmeler meydana gelerek yüzey parlaklığının kaybolması ve daha mat bir görünüme gelmesi kaçınılmazdır. Servisimizde yapılan Boya Koruma uygulaması sayesinde kılcal çizilmelerin tamamı giderilerek otomobilin yüzeyinin eski parlaklığına kavuşması sağlanır. Yılda bir defa uygulanması tavsiye edilir.

975,00 TL

Otomobilin koltukları, tavanı, taban halısı, kapı iç döşemeleri, bagajı ve plastik aksamı malzemesine göre anti bakteriyel özel temizleme malzemeleri ile son derece detaylı bir şekilde ıslak vakumlama yapılarak temizlenir ve dezenfekte edilir. Varsa lekeler giderilerek daha hijyenik bir ortam sağlanır. (Lekenin içeriğine göre uygulama verimi farklılık gösterebilir.)

975,00 TL

Otomobillerin dış yüzeylerine haricen gelen Zift, Reçine, Boya Tozu gibi olumsuzlukların uzun süre yüzeyde kalması halinde giderilemeyecek deformasyona yol açmaktadır. Bu gibi olumsuzluklar yaşandığı taktirde derhal müdahale edilerek temizlenmesi gerekmektedir. (Fiyatlandırma parça başı olarak yapılmaktadır.)

35,00 TL

Otomobillerin motor bölümü göz önünde olmadığı için ne kadar kirlendiği ve yağ bağladığı görülmemektedir. Detaylı bir şekilde özel kimyasallar ile temizlendikten sonra koruması yapılarak yağ ve kire karşı motor bölümü koruma altına alınır. Otomobilinizin markası ne olursa olsun bu işlemin yetkili serviste yapılması daha doğrudur.

165,00 TL

Aşırı kirlenmeye ve yıpranmaya maruz kalmamış otomobiller için geliştirilmiş olan bu uygulamada iç hacminde ıslak vakumlama yapılmadan detaylı bir şekilde temizlenir. Dış yüzeye cila atılarak boyanın daha güzel parlaması sağlanır.

495,00 TL

Ağaçlı Oto müşterileri için geliştirilmiş olan bu uygulama Boya Koruma, Detaylı İç Temizlik, Detaylı Dış Temilik (Tüm Gövde) ve Motor Temizliği ve korumasını içermektedir. İşlem son derece detaylı yapıldığı için otomobilin bir gün servisimizde kalması gerekmektedir. Yılda bir defa tekrarlanması tavsiye edilir

1,1.850,00 TL

Otomobillerin koltukları detaylı iç temizlik uygulamasında tamamen temizlenip dezenfekte edildikten ve lekelerden arındırıldıktan sonra yapılan uygulamadır.Koltuklara dökülebilmesi olası sıvılara karşı kullanıcılara zaman kazandırarak döşemede leke bırakmadan temizlenmesine yardımcı olur.

195,00

Deri kalkanı Otomobillerin iç hacmindeki deri döşemeler için özel olarak geliştirilmiş deri besleme ve bakım ürünüdür. Zamanla özellikle açık renk döşemelerde kıyafetlerinizden veya dış etkenlerden kaynaklı oluşabilecek olumsuzluklara karşı koruma sağlar. Döşemelerin daha rahat ve kolay bir şekilde temizlenmesine ve derilerin daha yumuşak ve bakımlı kalmasına destek olur.

265,00 TL

Otomobillerin farlarında hava şartlarından, güneşin zararlı UV ışınlarından ve yanlış yıkamalardan kaynaklı sararmalar ve deformasyonlar meydana gelmektedir. Bu gibi olumsuzlukları gidermek adına geliştirilen uygulamada farların durumuna göre son derece verimli sonuç elde edilerek farların eski haline kavuşmaları sağlanmaktadır.

165,00 TL

Otomobillerimizin jantlarında oluşan kararmaların giderilmesi ve daha parlak görünümde kalmasını sağlamak adına yapılan bu uygulamamızda jantların balata tozlarından kaynaklı zarar görmesi engellenmektedir. Jantların sürtmesi veya balata parçalarının boyasını yakması bu uygulamanın dışında kalmaktadır.

165,00 TL

Otomobillerin kullanımlarının yoğun olması, insan giriş çıkışının fazla olması koku ve dezenfeksiyon sorunu yartmaktadır. Araç içerisinde pek çok rahatsız edici kokunun yanı sıra dış etkenlerden, kişilerden hava yolu ile insan sağlığını tehdit eden mikrobiyolojik yükler olmaktadır. Bu yükler klima vb hava sirkülasyonunu sağlayan araçlar ile daha fazla homojen karışım ve kronik hale gelmektedir. Özellikle sigara içilen araçlar içerisinde sinmiş sigara kokusu en büyük sorunların başını çekmekte. Ozon gazı ile araç temizliği sonrası kısa sürelerde yapılacak uygulamalar ile sigara kokusu, ter kokusu, nem kokusu, küf kokusu, hayvan kokusu, et kokusu, balık kokusu süt vb. kokular gibi birçok kokuyu yok etmekle birlikte araç içerisinde bulunan klima filtreleri ve klima kanalarının dezenfeksiyonunu sağlamaktadır. Böylelikle; kış ayları başta olmak üzere her daim bakteri yuvası haline gelmiş olan klima filtreleri gibi ulaşılamayan bölümlerdeki; Virüsler, bakteriler, Sporlar, Mantarlar ve Mayaları yok edilmiş olup daha sağlıklı bir yolculuk sunmaktadır.

165,00 TL

Yeni geliştirilmiş formülü ve seramik içeriği sayesinde standart cilalardan daha parlak ve bakımlı bir yüzey vermektedir.Standart Otomobil cilalarından daha dayınıklı ve daha uzun ömürlüdür.Boya koruma katmanından sonra da uygulanabilir.Otomobilin yüzeyinde kılcal çizilme çok değil ise tek başına uygulanmasında da yeterli verim sunmaktadır.

265,00 TL

Otomobillerin Deri aksamlarında zaman içerisinde hava sıcaklığına, temizlik ürünlerine ve uygulamalarına bağlı olarak yıpranma ve deformasyon görülebilmektedir. Ağaçlı Oto müşterileri için geliştirdiğimiz bu uygulamada deriler tamamen temizlendikten sonra içerisinde bulunabilecek harici kimyasallardan (önceki yapılan temizleme kimyasalları, yağ, boya vb.) tamamen arındırılarak durma göre dolgu yapıldıktan sonra özel deri boyaları ile boyanır ve özel koruma uygulamaları yapılır.

875,00